Finansavimas

 

Būsto kreditas. Dragūnų kvartalo vystytojas, UAB „Pamario troba“, bendradarbiauja su didžiausiais Lietuvoje komerciniais bankais. Žemiau rasite didžiųjų komercinių bankų pasiūlymus, taikomus specialiai UAB „Pamario troba“ klientams.

Būsto nuoma su išsipirkimuJei būstą planuojate įsigyti naudodamiesi būsto kreditu, bet neturite santaupų 15 proc. buto vertės pradiniam banko įnašui, UAB „Pamario troba“ gali pasiūlyti būsto nuomos su išsipirkimu paslaugą. Sumokėkite pirmąją pradinio įnašo įmoką (įmokos suma 2 000 - 4 000 EUR, priklausomai nuo buto vertės) ir įsirenkite butą, o likusias pradinio įnašo įmokas sukaupkite per laikotarpį iki 2 metų, jau gyvendami naujuose namuose. Išsamesnę informaciją apie šį pasiūlymą galite rasti žemiau.

Išperkamoji nuoma. Jei būstą planuojate įsigyti iš savų lėšų ir turite sukaupę bent 40-50% būsto vertės, UAB „Pamario troba“ gali Jums suteikti galimybę likusią sumą išsimokėti per laikotarpį iki 7 metų pagal individualų mokėjimo planą. Išsamesnę informaciją apie šį pasiūlymą galite rasti žemiau.

  

Mūsų pasiūlymas:
Pamario Troba PASIŪLYMAS
Bankų pasiūlymai:
seb PASIŪLYMAS SWEDBANK PASIŪLYMAS Luminior PASIŪLYMAS
Susisiekite

Sutinku, kad UAB „Pamario troba“ pateiktų man informaciją apie savo vystomus projektus ir naudotų aukščiau pateiktus duomenis susisiekti su manimi ir pateikti informaciją. Man žinoma, kad bet kuriuo metu turiu teisę savo sutikimą atšaukti apie tai įmonę informavęs el. paštu info@pamariotroba.lt Daugiau informacijos: Privatumo politika *